Salonumuz

YILMAZLAR DÜĞÜN SARAYI

 

Şıklığın ve Zerafetin bir arada olduğu YILMAZLAR  ince bir zevkle döşenmiş olup Saray mimarisini yansıtan muhteşem dekorasyonu , son teknolojiyle donatılmış ses ve ışık sistemi ve alanında uzman profesyonel ekibi ile mutluluğunuzu arttıracak her şeyi sizin için planlıyor.

 

Sizlere de en iyi hizmeti vermekten şeref duyacağız... 2017 tarihi itibariyle değişen konseptiyle sizlere saraylara laik organizasyonlarında YILMAZLAR DÜĞÜN SARAYI olarak eşlik edecek… :) Muhteşem Dekor,Kaliteli Hizmet ve Jeneratör Sistemimizle Hizmetinizdeyizzz..

 

Avrupa Yakası, Sarıyer mevkiindeki düğün salonları içerisinde, konumu ile ön sıralarda YILMAZLAR Düğün Sarayı’nda mutluluğunuza ilk adımı atacağınız o en güzel gününüzde her türlü isteğinize cevap verebilen düğün paketleri, mükemmel şıklıktaki mekan dekorasyonu, servis kalitesi ve birbirinden özel menü seçenekleriyle ve en önemlisi yükselen heyecanımızla ve profesyonel hizmetimizle farkı hissedeceksiniz.

 

100 kişiden 500kişiye kadar, her türlü düğün davet, nişan, nikah, sünnet, kına, kokteyl, iftar yemeği, yemekli düğün, organizasyon ve şirket toplantılarınız için sizlerle beraber olmaktan memnuniyet duyacağız.

Salon Özellikleri

YILMAZLAR DÜĞÜN SARAYI © 2017
Tel: 0(212) 323 53 49
Bursa Web Tasarım